• 09-02-2026

Op woensdag 28 januari waren de rollen even omgedraaid op school. Tijdens Lesplek4Sale namen ruim 250 ouders, grootouders en andere bekenden plaats in de schoolbanken, terwijl de leerlingen die hun plek hadden verkocht een dagje vrij waren en mochten uitslapen. 

Voor het goede doel

Het was een bijzondere ervaring waarbij velen van jullie zelf konden meemaken hoe onze lessen eruitzien en hoe het is om weer even leerling te zijn. De sfeer in de school was enthousiast en betrokken. Voor veel deelnemers was het niet alleen leerzaam, maar ook leuk en soms zelfs verrassend om het onderwijs van dichtbij te ervaren. Zo ontstonden mooie gesprekken en nieuwe inzichten over het dagelijkse schoolleven.

Met hun deelname hebben de ouders en andere betrokkenen bovendien een waardevolle bijdrage geleverd aan verschillende goede doelen. De opbrengst gaat onder andere naar de wereldburgerstage in Tanzania en Wilde Ganzen. Samen zetten we ons in voor een betere wereld – dichtbij én ver weg.

Omroep Gelderland was erbij en maakte een mooie reportage van deze bijzondere dag.
Dank aan iedereen die heeft meegedaan en dit mogelijk heeft gemaakt!

Lesplek4sale

Wij helpen je graag!

Geen antwoord gevonden op je vraag? Zo kun je contact opnemen